Nasza działalność misyjna

Od 2012 roku rozpoczęliśmy, jako zbór w Oświęcimiu budowanie punktu misyjnego w Tychach. Na początku nasze spotkania były w różnych miejscach w tym mieście, aż do momentu, kiedy to udało nam się wynająć piękną salę w Hotelu Tychy. Jak widać na poniższej fotografii.

SONY DSC

Po roku czasu dzięki Bogu oficjalnie zarejestrowaliśmy zbór w Tychach w składzie dwudziestu osób, które zdeklarowały się być członkami założycielami tego zboru. Na pełniącego obowiązki Pastora powołany został diakon Bogusław Haręża. Poniżej kilka zdjęć z uroczystego nabożeństwa otwarcia i błogosławieństwa nowo powstałej społeczności.

SONY DSC

Na zdjęciu widać prez. Edwarda Lorka oraz członków nowego zboru przed modlitwą o błogosławieństwo Boże w pracy kościoła w mieście Tychy. Następne zdjęcie podczas błogosławieństwa zboru i pracy kościoła w mieście Tychy.

SONY DSC

Jesteśmy wdzięczni Bogu za jego dzieło na ziemi. Pan Jezus buduje Kościoł swój i bramy piekielne go nie przemogą!

Zwracam się z prośbą o wsparcie przede wszystkim  modlitewne, ale ta mała społeczność  potrzebuje jeszcze wsparcia finansowego. Jeżeli ktoś z was miałby na sercu wspierać tą pracę również finansowo, będziemy wdzięczni za każdą ofiarę.