Od 2012 roku rozpoczęliśmy, jako zbór w Oświęcimiu budowanie punktu misyjnego w Tychach. Na początku nasze spotkania były w różnych miejscach w tym mieście, aż do momentu, kiedy to udało nam się wynająć piękną salę w Hotelu Tychy. Jak widać na poniższej fotografii.

Po roku czasu dzięki Bogu oficjalnie zarejestrowaliśmy zbór w Tychach w składzie dwudziestu osób, które zdeklarowały się być członkami założycielami tego zboru. Na pełniącego obowiązki Pastora powołany został diakon Bogusław Haręża. Poniżej kilka zdjęć z uroczystego nabożeństwa otwarcia i błogosławieństwa nowo powstałej społeczności.

Na zdjęciu widać prez. Edwarda Lorka oraz członków nowego zboru przed modlitwą o błogosławieństwo Boże w pracy kościoła w mieście Tychy. Następne zdjęcie podczas błogosławieństwa zboru i pracy kościoła w mieście Tychy.

Jesteśmy wdzięczni Bogu za jego dzieło na ziemi. Pan Jezus buduje Kościoł swój i bramy piekielne go nie przemogą!

Zwracam się z prośbą o wsparcie przede wszystkim modlitewne, ale ta mała społeczność potrzebuje jeszcze wsparcia finansowego. Jeżeli ktoś z was miałby na sercu wspierać tą pracę również finansowo, będziemy wdzięczni za każdą ofiarę.

Możesz nas wesprzeć

Jeśli pragniesz wesprzeć służbę głoszenia Ewangelii w naszym mieście oraz działalność duszpasterską
i dobroczynną prowadzona przez nasz Kościół, możesz dokonać wpłaty darowizny online.

Galerie fotograficzne

Życie naszej wspólnoty w obrazach